…
…
…
…
…
03 Nisan 2024, Çarşamba Samsun, Türkiye

Çocuklarımız Şehit Yakını ve Gazilerimiz ile İftar Açtıİl Müdürlüğümüze bağlı Atakum Çocuk Evleri Sitesi tarafından gerçekleştirilen iftar programında çocuklarımız, şehit yakınları ve gazilerimiz ile birlikte iftar açtı.

Niyazi Kesim Restaurant'ta gerçekleştirilen iftar programına, İl Müdürümüz Kemal Gümrükçü, EMŞAV Karadeniz Bölge Başkanı Bilal Erim, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şube Başkanı Necati Yılmaz, Muharip Gaziler Dernek Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril, İl Müdür Yardımcılarımız Necmettin Aygün ve Mustafa Sabri Karaman, Samsun İl Emniyet Çocuk Şube Müdürü ve Personelleri, Kurum Amirlerimiz ve çocuklarımız katıldı.

İl Müdürümüz Kemal Gümrükçü konuşmasında, "Bugün, çocuklarımız, şehit yakınlarımız, gazilerimiz, paydaş kurumlarımız ve çalışanlarımız ile birlikte iftar soframızı paylaşmak ve Ramazan ayının manevi atmosferini birlikte yaşamak için bir araya geldik. Bu anlamlı buluşma için emeği geçen ve katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum." dedi.