İl Müdürümüz
Harun KÖKSALAN
Kastamonu Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü

1971 Yılında Sinop Gerze ilçesinde doğan Harun KÖKSALAN, ilkokulu Dikmen Yaykın Köyü ilkokulunda orta ve lise tahsilini ise Bafra İmam Hatip Lisesinde tamamladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Giresun Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü'nden 1995 yılında mezun oldu. ​1995 yılında Erzincan İli Refahiye İlçesi Çatak Köyü'nde Sınıf Öğretmeni olarak göreve başlayan Harun KÖKSALAN, Sinop Saraydüzü ilçesinde 1997-2004 yılları arasında öğretmen olarak görev yaptı. 2004-2006 yıllarında ise Valilik Makamı tarafından İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak görevlendirildi.

2005 yılında yapılan Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumları Yöneticiliği sınavında başarılı olarak 2006 yılında Sinop Halk Eğitimi ve ASO Müdür Yardımcısı olarak atandı. Bakanlığımız tarafından 2012 yılında Sinop Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı olarak asaleten atanan Harun KÖKSALAN, yaptığı çalışmalardan ötürü takdirname, başarı ve üstün başarı belgesi ile ödüllendirildi. ​

18.12.2023 tarihli Bakanlık Makam Oluru ile Kastamonu Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili olarak görevlendirilen Harun KÖKSALAN, evli ve dört çocuk babasıdır.