04 Kasım 2022, Cuma

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sözleşmeli İşaret Dili Tercümanı Mesleki Uygulama Sınav Duyurusu


Aile ve Sosyal Hizmetler Sözleşmeli İşaret Dili Tercümanı Personel giriş sınavı için başvurular 03/10/2022-21/10/2022 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı - Kariyer Kapısı, Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) üzerinden alınmış olup, mesleki uygulama sınavına katılmaya hak kazanan adaylar belirlenmiştir.

 

Adaylar başvuru durumlarına ilişkin bilgiyi Kariyer Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) üzerinden e-devlet şifresi ile giriş yaparak görüntüleyebilirler.

 

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sözleşmeli Personel Mesleki Uygulama Sınavı 10/11/2022-11/11/2022 tarihleri arasında yapılacaktır. Adaylar başvuru durumu, sınav tarihi ve yerine ilişkin bilgilere Kariyer Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) üzerinden e-devlet şifresi ile giriş yaparak görüntüleyebilirler.

 

Mesleki uygulama sınavına aşağıda belirtilen Türk İşaret Dili Yeterlilik Sınav (TİDYES) puanı ve üstündekiler çağrılmıştır.

 

Bölüm itibari ile mesleki uygulama sınavına katılmaya hak kazanan en düşük puanlı adayın TİDYES puanı 66,15’dir.

 

İlgililere duyurulur.