12 Aralık 2019, Perşembe Adana, Türkiye

Sürekli İşçi Belge Teslimi Hk.


Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı taşra teşkilatı il müdürlükleri ve sosyal hizmet kuruluşlarında çalıştırılmak üzere 4857 sayılı İş Kanunu esasları kapsamı ile 09/08/2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde Sürekli işçi kadrosunda çalıştırılmak üzere belirsiz süreli sürekli işçi alımına ilişkin Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinden 25/11/2019 – 29/11/2019 tarihleri arasında elektronik ortamda alınmıştır.

Sürekli İşçi Alım Kurası 10.12.2019 tarihinde saat 14.00'da noter huzurunda Bakanlığımız Emek yerleşkesi Reşat Moralı toplantı salonunda (Emek Mahallesi 17. Cadde No:13 Pk: 06520 Emek / ANKARA) yapılmıştır.

KPSS sıralaması ve kura çekimi sonrası belirlenen asıl adaylar başvurmuş oldukları meslek kolu için aranan şartları taşıdıklarını belgeleyen evraklarını 12/12/2019-16/12/2019 tarihleri arasında İl Müdürlüğümüze teslim edeceklerdir.

BU KAPSAMDA ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER:

- 1 adet kimlik fotokopisi,

- 3 adet vesikalık fotoğraf,

- Kimlik Bilgileri, Adli Durum, Askerlik Durumu (Erkek Adaylar için) ve İletişim Bilgileri için Beyan Formu (Beyan Formu örneği ektedir.),

- Diploma fotokopisi (önlü arkalı) ve E-Devlet Sisteminden alınmış barkodlu mezun belgesi (ikisi bir arada verilecektir.), (Diplomanın aslı İl Müdürlüğü görevlisi tarafından görülerek, önlü-arkalı fotokopisi aslı gibidir onayı yapılacaktır.)

- Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Sonuç Belgesi (KPSS) kapsamındaki başvurular için KPSS P93 puan türünden altmış ve üzeri puan almış olmak),

- Adayın başvuru yapmış olduğu ilanın özel şartında belirtilen sertifikanın aslı ve arkalı önlü fotokopisi. (Herhangi bir önlisans /ortaöğretim programlarından mezun olanlar için çocuk bakımı, hasta ve yaşlı bakımı, engelli bakımı ile ilgili sertifika)

- Teknik Hizmet personeli olarak başvuru yapan ortaöğretim mezunu adaylardan varsa ateşçi belgesi veya kaloriferci belgesi. (Ateşçi belgesi veya kaloriferci belgesine olanlar tercih sebebidir.)

 Beyan Formu için Tıklayınız

Evrak teslim edecek aday listesi için Tıklayınız

 SÖZLÜ SINAV TARİHLERİ AYRICA YAYINLANACAKTIR.

 İlgililere İlanen duyurulur.

 ADRES:

Adana Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü

(Personel ve Eğitim Hizmetleri Birimi)

Toros Mahallesi Şehitler Bulvarı 78029 Sokak No: 3 Çukurova/ADANA