12 Aralık 2019, Perşembe Sinop, Türkiye

4/D Sürekli İşçi Alımı Kapsamında Kpss Sıralaması Ve Kura Çekimi Sonrası Adaylardan İstenilen Evraklar


Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Sinop İl Müdürlüğüne 4/D Süreli İşçi Alım Kurasında Asil Listede Yer Alan Kişiler Belge Teslim İşlemleri 12.12.2019 Tarihinde Başlayıp, 16.12.2019 Tarihi Mesai Saatlerinde Bitimde Son Bulacaktır. (8:30 - 17:30)

Adaylardan Başvurmuş Oldukları Meslek Kolu İçin Aranan Şartları Taşıdıklarını Belgeleyen Evraklarını Belirtilen Tarihlerde Gelincik Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi No:4 Kat:1 SİNOP Adresinde Bulunan Sinop Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Personel ve Eğitim Hizmetleri Birimine  Teslim Edeceklerdir.

Posta, Kargo Veya Kurye İle Yapılacak Başvurular Dikkate Alınmayacaktır.

Beyan Formu Dijital Olarak Doldurulup Islak Olarak İmzalandıktan Sonra Teslim Edilecektir. Beyan Formu İçin Tıklayınız...

BELGE TESLİM İŞLEMLERİ

KPSS sıralaması ve kura çekimi sonrası belirlenen asıl adaylar başvurmuş oldukları meslek kolu için aranan şartları taşıdıklarını belgeleyen evraklarını İl Müdürlüklerine teslim edeceklerdir.

Bu kapsamda adaylardan istenecek belgeler;

  • 1 adet kimlik fotokopisi,
  • 2 adet vesikalık fotoğraf,
  • Kimlik Bilgileri, Adli Durum, Askerlik Durumu (Erkek Adaylar İçin) ve İletişim Bilgileri için Beyan Formu (Beyan Formu örneği ektedir.),
  • Diploma fotokopisi (önlü arkalı) ve E-Devlet Sisteminden alınmış barkodlu mezun belgesi (İkisi bir arada verilecektir.), (Diplomanın aslı İl Müdürlüğü görevlisi tarafından görülerek, önlü-arkalı fotokopisi aslı gibidir onayı yapılacaktır.)
  • Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Sonuç Belgesi (KPSS kapsamındaki başvurular için KPSS P93 puan türünden altmış ve üzeri puan almış olmak),
  • Adayın başvuru yapmış olduğu ilanın özel şartında belirtilen sertifika. (Herhangi bir önlisans/ortaöğretim programından mezun olanlar için çocuk bakımı, hasta ve yaşlı bakımı, engelli bakımı ile ilgili sertifika)
  • Güvenlik Görevlisi olarak başvuru yapan adaylardan temel eğitim belgesi ve özel güvenlik kimlik kartı. (5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun 14'üncü maddesinde belirtilen özel güvenlik temel eğitimini başarıyla tamamlamış olmak. Özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak)
  • Teknik Hizmet personeli olarak başvuru yapan ortaöğretim mezunu adaylardan varsa ateşçi belgesi veya kaloriferci belgesi. (Ateşçi belgesi veya kaloriferci belgesine sahip olanlar tercih sebebidir.)

 

BELGE TESLİMİ BAŞVURU YERİ VE TARİHİ

TARİH: 12-16 ARALIK TARİHLERİ ARASINDA MESAİ SAATLERİNDE (8:30 - 17:30)

 ADRES: Sinop Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü 

Gelincik Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:4 Kat: SİNOP

TELEFON: 03682615227

MÜLAKAT TARİHLERİ SİTEMİZ ÜZERİNDEN AYRICA DUYURULACAKTIR.