07 Nisan 2020, Salı
Muş-Türkiye
Müdürlüğümüz psikososyal destek ekipleri ülkemizi etkisi altına alan Covit-19 salgını dolayısıyla yaşanan zorlu günlerde evlerinden çıkamayan başta yaşlılarımız, gençlerimiz olmak üzere sevgili vatandaşlarımızı arayarak yanlarında olduğumuzu belirtiyor, ihtiyaçları ve bu günlerde yapılması gerekenler konusunda bilgilendirme yapıyor.
Her zaman olduğu gibi kriz günlerinde de İl Müdürümüz Sayın Abdulbari Aksoy öncülüğünde elimizden geldiğince, dilimizin döndüğünce halkımıza hizmet etmeyi onur ve şeref biliyoruz.