13 Nisan 2020, Pazartesi
Muş-Türkiye
Vefa Sosyal Destek Ekiplerimiz sokağa çıkmalarında sakınca bulunan kıymetli yaşlılarımızın taleplerini alarak hizmeti ayaklarına götürüyor.
Yaşlılarımızın sağlık, gıda, ilaç, maaş çekilmesi ve daha bir çok talebini alarak ihtiyaçlarını karşılamak üzere gece gündüz hizmet ediyor, ülkemizi zor durumda bırakan Covit-19 virüs salgınının yayılmasını engellemek adına mücadele ediyoruz.