17 Haziran 2022, Cuma
MERSİN
Toroslar SHM Koordinasyonunda, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Toroslar Belediyesi'nin İşbirliği ile Akbelen Mahallesi Muhtarlarımıza, "Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele" Konulu ,Eğitim Verildi.
Toroslar SHM Koordinasyonunda, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Toroslar Belediyesi'nin İşbirliği ile Akbelen Mahallesi Muhtarlarımıza, "Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele" Konulu ,Eğitim Verildi.