12 Kasım 2019, Salı
Mersin, Türkiye
Sayin Valimiz Ali Ihsan SU ve Esi Zeliha SU Hanimefendi Cocuk Evlerimizde Kalan Cocuklarimizi Ziyaret Etti
Sayın Valimiz Ali İhsan SU ve eşi Zeliha SU hanımefendi Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğüne bağlı Çocuk evini ziyaret etti. Çocuklarımızla yakından ilgilenen sayın Valimiz çocuklarımıza hediyeler dağıttı. Çocuklarımız da kendi yaptıkları tabloyu sayın Valimize hediye ettiler. Ziyarete İl Müdürü Veysel TOPKAYA, İl müdür Yardımcısı Aysel GÜRSOY ve Kuruluş Müdürü Ömer ERKOL eşlik etti.