03 Mayıs 2023, Çarşamba
MERSİN
Klinik psikoloğumuz Elif EKİNCİ TURGUT tarafından, #ŞÖNİM'lerimiz ve Kadın Konuk Evlerimizde görevli destek elemanlarına mesleki becerilerini artırmaya yönelik hizmet içi eğitim düzenlenmiştir.
Klinik psikoloğumuz Elif EKİNCİ TURGUT tarafından, #ŞÖNİM'lerimiz ve Kadın Konuk Evlerimizde görevli destek elemanlarına mesleki becerilerini artırmaya yönelik hizmet içi eğitim düzenlenmiştir.