22 Eylül 2020, Salı
Mersin
Kadına Yönelik Şiddet ile Mücadele İl Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme Komisyon Toplantısı Abdulhamit ERGUVAN Başkanlığında Gerçekleştirildi
Kadına Yönelik Şiddet ile Mücadele İl Koordinasyon izleme ve değerlendirme komisyon toplantısı ilgili kurum amirlerinin katılımıyla Vali Yardımcısı Abdulhamit ERGUVAN'ın başkanlığında yapılarak il bazında yapılan çalışmalar değerlendirildi.