29 Mayıs 2023, Pazartesi
MERSİN
İl Müdürlüğümüz Kreş Birimi ve #MersinŞÖNİM işbirliğinde Özel Kreş ve Gündüz Bakımevleri ile Çocuk Kulübü personellerine "Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele" eğitimi verilmeye devam ediyor.
İl Müdürlüğümüz Kreş Birimi ve #MersinŞÖNİM işbirliğinde Özel Kreş ve Gündüz Bakımevleri ile Çocuk Kulübü personellerine "Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele" eğitimi verilmeye devam ediyor.