24 Ekim 2019, Perşembe
Mersin, Türkiye
İl Çocuk hakları Koordinatörü Mustafa SARI “Çocuk hakları hatıra ormanımıza 2005 yılından bu yana fidan dikiyoruz. Ancak fidan alanın da çevre kirliliği sebebiyle Çocuklarımızla bu alanda her hafta hem temizlik yapacağız hem de toplanan atıkları geri dönüşüme kazandıracağız. Çocuklarımızın ve bizim en büyük arzumuz hatıra ormanımıza başta Toroslar ve Büyükşehir belediyemizin destek olması. Alanın Çocuklar için hobi bahçesine döndürülmesi için bize destek olmalarıdır.