04 Ekim 2019, Cuma
Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü 4 Ekim hayvanları koruma günü kapsamında hayvanların yaşadığı zorluklara dikkat çekmek ve hayvan sevgisini aşılamak amacıyla etkinlikler gerçekleştirdi. Çocuklarımız bu kapsamda yemlikler yaparak ağaçlara asarken, süt ve mamalarda sokaktaki kedi ve köpekleri besleyerek örnek bir davranış sergiledi. Kuruluş Müdürü Ömer ERKOL onlar şehrin, hayatın, ailelerin birer parçasıdır. Onları korumak hepimizin görevi, en önemlisi de çocuklarımızı da bu bilinçle yetiştirmektir dedi.