03 Mayıs 2023, Çarşamba
MERSİN
#Akdeniz İlçemizde inşaatı tamamlanma aşamasına gelen İl Müdürlüğümüz ve Akdeniz Sosyal Hizmet Merkezimizin binasını ziyarete gelen Valimiz Sn.Ali Hamza Pehlivan'a bilgi verdik.#Akdeniz İlçemizde inşaatı tamamlanma aşamasına gelen İl Müdürlüğümüz ve Akdeniz Sosyal Hizmet Merkezimizin binasını ziyarete gelen Valimiz Sn.Ali Hamza Pehlivan'a bilgi verdik.
#Akdeniz İlçemizde inşaatı tamamlanma aşamasına gelen İl Müdürlüğümüz ve Akdeniz Sosyal Hizmet Merkezimizin binasını ziyarete gelen Valimiz Sn.Ali Hamza Pehlivan'a bilgi verdik.