03 Ekim 2022, Pazartesi
MERSİN
1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü'nde Tarsus SHM personelleri Tarsus Huzurevi'nde kalan baştacı büyüklerimizi ziyaret ederek hayır dualarını aldılar.Büyüklerimize sağlıklı bir ömür diliyoruz.
1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü'nde Tarsus SHM personelleri Tarsus Huzurevi'nde kalan baştacı büyüklerimizi ziyaret ederek hayır dualarını aldılar.Büyüklerimize sağlıklı bir ömür diliyoruz.