12 Aralık 2019, Perşembe Kütahya-Türkiye

4/D Personel (İşçi) Alımı Kura Sonuçları ve Belge Teslim İşlemleri


Bakanlığımız İl Müdürlükleri ve Sosyal Hizmet Kuruluşlarında çalıştırılmak üzere 4857 sayılı İş kanunu esasları kapsamı ile 09.08.2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde Sürekli İşçi Kadrosunda çalıştırılmak üzere belirsiz süreli sürekli işçi alımı işlemleri sürmektedir. İl Müdürlüğümüze alınacak belirsiz süreli işçilerin KPSS sıralaması ve kura çekimi sonuçlanmış olup belirlenen asıl adayların başvurmuş oldukları meslek kolu için aranan şartları taşıdıklarını belgeleyen evrakları İl Müdürlüğümüze teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurular aşağıdaki evraklarla birlikte 12-16 Aralık 2019 tarihleri arasında, mesai saatleri dâhilinde (08:30-17:30) , bizzat adayın kendisi tarafından İl Müdürlüğümüze yapılacaktır. Belgelerin eksiksiz olarak İl Müdürlüğümüze teslim edilmesi gerekmekte olup belgelerini eksiksiz olarak teslim eden adaylar ileride yapılacak duyuru ile Sözlü Sınava çağırılacaktır. Sözlü Sınav 17.12.2019 -20.12.2019 tarih aralığında yapılacaktır. İl Müdürlüğümüzce sözlü sınav tarihi, yeri ve saati ileride yayınlanacak olup, adayların yayınlanan tarih ve saatte sözlü sınav yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir

 

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER:

 

KPSS sıralaması ve kura çekimi sonrası belirlenen asıl adaylar başvurmuş oldukları meslek kolu için aranan şartları taşıdıklarını belgeleyen evraklarını İl Müdürlüklerine teslim edeceklerdir.

Bu kapsamda adaylardan istenecek belgeler;

 

1. 1 adet kimlik fotokopisi,

2. Kimlik Bilgileri, Adli Durum, Askerlik Durumu (Erkek Adaylar İçin) ve İletişim Bilgileri için Beyan Formu (Beyan Formu örneği ektedir.), Sözlü Sınav Değerlendirme Formu (Evrak teslim aşamasında verilecetir.)

3. Diploma fotokopisi (önlü arkalı) ve E-Devlet Sisteminden alınmış barkodlu mezun belgesi (İkisi bir arada verilecektir.), (Diplomanın aslı İl Müdürlüğü görevlisi tarafından görülerek, önlü-arkalı fotokopisi aslı gibidir onayı yapılacaktır.)

4. Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Sonuç Belgesi (KPSS kapsamındaki başvurular için KPSS P93 puan türünden altmış ve üzeri puan almış olmak),

5. Adayın başvuru yapmış olduğu ilanın özel şartında belirtilen sertifika. (Herhangi bir önlisans/ortaöğretim programından mezun olanlar için çocuk bakımı, hasta ve yaşlı bakımı, engelli bakımı ile ilgili sertifika)

6. Güvenlik Görevlisi olarak başvuru yapan adaylardan temel eğitim belgesi ve özel güvenlik kimlik kartı. (5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun 14'üncü maddesinde belirtilen özel güvenlik temel eğitimini başarıyla tamamlamış olmak. özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak)

7. Teknik Hizmet personeli olarak başvuru yapan ortaöğretim mezunu adaylardan varsa ateşçi belgesi veya kaloriferci belgesi. (Ateşçi belgesi veya kaloriferci belgesine sahip olanlar tercih sebebidir.)

 

EK: Beyan Formu

 

Aday listesini indirmek için burayı tıklayınız.

 


Duyuru'nun Dokümanları