03 Mayıs 2019, Cuma

Yeni Hizmet Binamıza Taşındık (06.05.2019 Pazartesi)


Modern şartlarda ve daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdüren Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüz hizmetlerinin daha ulaşılabilir olması noktasında bugün den (06.05.2019 Pazartesi) itibaren Saraçlar Mahallesi Araç Caddesi No:28 ‘e taşınarak yeni binasında hizmet vermeye başladık.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan İl Müdürümüz Abdullah SAVAŞ, yeni hizmet binasına taşınan İl Müdürlüğünün çağın gerektirdiği teknoloji ile donatıldığını ve çok daha erişilebilir bir bina olduğunu belirtti.

Savaş, ”Aile bütünlüğünün korunması ve aile refahının artırılmasına yönelik sosyal hizmet faaliyetlerimizi artık yeni yerimizde yürüteceğiz.  Yeni hizmet binamızda vatandaşlarımıza çok daha kaliteli hizmet vermeye başlıyoruz. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarımız tarafından İl ve ilçelerimize bağlı kayıtlı hizmet verdiğimiz ortalama 4 bin ailemizin dosyası bulunmaktadır. Günlük ortalama 250 kişinin gelip gittiği bir mekân olacaktır. Burada vatandaşlarımıza çok güzel ve hayırlı hizmetler yapılacak. 5158 m²’lik kurulum alanımız ve 80 personelimiz ile sosyal devlet anlayışının gereği olarak çok daha yoğun bir şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. Amacımız hızlı ve kısa yoldan vatandaşlarımıza hizmet götürebilmek. Yeni hizmet binamızın ülkemize, milletimize ve Kastamonu’muza hayırlı olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.”

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü
Adresimiz:
Saraçlar Mahallesi Araç Caddesi No:28 Merkez / Kastamonu
Tel: 0366 214 92 18 – 212 42 62