İl Müdürlüğümüze bağlı Yücel Huzurevi Müdürlüğü’ nde kalan yaşlılarımız için İl Emniyet Müdürü Sayın Sırrı TUĞ öncülüğünde, Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Organizesinde eğlence programı düzenlendi.
Düzenlenen Programa, İl Emniyet Müdürü Sayın Sırrı TUĞ, eşi Aysel TUĞ , Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Sayın Galip SÖKMEN, Huzurevi Kuruluş Müdürü Mustafa KAYA İl Emniyet Müdürlüğü personelleri ve aileleri, huzurevi personeli ve huzurevi sakinleri katıldı.
Etkinlikte huzurevinde yaşayan ocak ve şubat ayı içerisinde doğum günü olan yaşlılarımız için hep birlikte doğum günü pastası kesildi Programda ilk olarak Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Galip SÖKMEN bir konuşma yaptı konuşmasında İl Emniyet Müdürü Sayın Sırrı TUĞ öncülüğünde, Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeline yapılan etkinlik için teşekkür etti ve Ocak ve Şubat ayı içeresinde doğum günü olan huzurevi sakinlerinin doğum gününü kutladı daha sonra, İl Emniyet Müdürü Sayın Sırrı TUĞ söz alarak huzurevi sakinlerine hitaben yaptığı konuşmada sizler bir daha genç olamayacaksınız ama bizler bir gün yaşlanacağız bu empati ile İl Emniyet Müdürlüğü personelleri ve aileleri olarak sizlerin her zaman yanınızdayız dedi ve doğum günü olan huzurevi sakinlerinin doğum gününü kutlayarak sözlerini tamamladı.
Konuşmaların ardından Emniyet Müdürlüğünde görevli personellerden oluşan orkestraya tüm personel ve huzurevi sakinleri eşlik ederek hoşça vakit geçirmeleri sağlandı.