20 Ocak 2020, Pazartesi
Karabük, Türkiye
İl Müdürlüğümüze bağlı Güleç Çocuk Evleri Sitesinde kalan 06-12 yaş grubundaki çocuklarımız yarıyıl tatilinin ilk günü, Türkiye’nin 53. Kayak Merkezi olarak hizmete geçen Keltepe Kayak Merkezinde gönüllerince eğlendiler.
Kuruluş yönetici ve çalışanlarının refakatinde kayak merkezine giden çocuklarımız karın tadını çıkardılar. Kayak merkezinin her türlü imkanlarından faydalanan çocuklarımız mutlu, neşeli bir şekilde kuruluşa döndüler.
İl Müdürümüz Galip Sökmen; “Bu organizasyonun yapılmasına vesile olan Karabük Belediyesi ile Kayak Merkezindeki tüm imkanları çocuklarımızın hizmetine sunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz yönetici ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.” dedi.