21 Eylül 2022, Çarşamba

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI SÖZLEŞMELİ İŞARET DİLİ TERCÜMANI ALIM İLANI


Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Taşra Teşkilatında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında çalıştırılmak üzere, 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların ek 2 maddesine göre, aşağıda belirtilen unvan ve sayıda sözleşmeli personel pozisyonu için mesleki uygulama sınavı ile sözleşmeli personel alınacaktır.

Adaylar başvuru ve tercihlerini 03/10/2022-21/10/2022 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı - Kariyer Kapısı, Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) üzerinden giriş yaparak gerçekleştireceklerdir. Duyuruda belirtilen süre içinde elektronik ortamda yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacak olup, atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecek ve idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

Kariyer Kapısına yüklenmek üzere ilan metninde belirtilen belgelerin hazır edilmesi gerekmektedir.

İlan metnine ulaşmak için tıklayınız.

 

Başvuru İçin Tıklayınız...

 

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.