11 Nisan 2022, Pazartesi

Müfettiş Yardımcılığı Sözlü Sınavına Katılmaya Hak Kazananlarla İle İlgili Duyuru


Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Müfettiş Yardımcılığı giriş sınavının yazılı sınav bölümüne ilişkin sonuçlar, 04.04.2022 tarihinde Bakanlığımızın resmi internet sayfasının duyurular bölümünde yayımlanmış olup Gazi Üniversitesi Ölçme ve Değerlendirme Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü ile Bakanlığımız arasında imzalanan protokolde, yazılı sınav sonuçlarına itiraz süresi olarak belirlenen 04.04.2022–08.04.2022 tarihleri arasında sonuçlara herhangi bir itiraz gelmemesi nedeni ile yayımlanan listeler kesinleşmiştir. Aşağıdaki linklerde Müfettiş Yardımcılığı giriş sınavının sözlü sınav bölümüne katılmaya hak kazanan adaylara ilişkin isim listeleri yer almaktadır.

 

Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylar aşağıda yer alan belgeleri düzenleyerek söz konusu belgeleri, 27 Nisan 2022 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar Başkanlığımıza doğrudan teslim edecekler veya posta yolu ile göndereceklerdir.

 

Müfettiş Yardımcılığı sözlü sınavı 9, 10, 11 ve 12 Mayıs 2022 tarihlerinde İzmir Cad. No:41 Kızılay 06420 Çankaya/ANKARA adresinde bulunan Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı hizmet binasının beşinci katında yapılacak olup adaylara sözlü sınava girecekleri gün ve saat bilgileri kendilerine yapılacak yazılı tebligatlarda yer alacaktır.

 

  • Sözlü Sınava Katılmaya Hak Kazananlara İlişkin Listeler

1.Grup

2.Grup

 

  • İstenilen Belgeler

1.Özgeçmiş

2.Dört adet son altı ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğraf

3.Sağlıkla ilgili olarak görevini devamlı yapmaya engel bir durumu olmadığına dair yazılı beyan

4.Sabıka kaydına dair yazılı beyan

5.Erkek adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair yazılı beyan

6.Aday Bilgi Formu