Bakan Kaya'dan İstanbul'da yeni yılın ilk bebeğine ziyaret

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya ve İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul'da dünyaya gelen yeni yılın ilk bebeğini ziyaret etti.

 

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları yerleşkesinde bebeğini dünyaya getiren 22 yaşındaki Şehnaz Uğur ile eşi Hüseyin Uğur'u ve yeni doğan bebekleri Mehmet Emin Uğur'u ziyaret eden Bakan Kaya, aileye katılan yeni bireyin sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam geçirmesini diledi. 

 

Altın taktığı bebeği kucağına alan Bakan Kaya, kendisinin de 2 çocuk annesi olduğunu, geçen yıl 8 Ocak'ta ikinci kez anne olduğunu ve o günleri hatırladığını anlattı. Bakan Kaya, ”İnşallah ülkemize ve milletimize hayırlı bir evlat olur. 3 kilo 400 gram doğmuş ve sağlıklı bir bebek" dedi.

 

Bakan Kaya, şöyle devam etti:

 

"2017 yılının tüm dünyada huzurun ve barışın hakim olduğu bir yıl olmasını diliyorum. İslam alemi ve ülkemiz için de savaşların durduğu, barışın kalıcı olarak hakim olduğu bir yıl olmasını diliyorum. Biz büyük bir aileyiz ve büyük aile olarak çalışmaya devam edeceğiz. Barışın, adaletin ve kardeşliğin ülkemizde devam etmesi için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah 2017 hepimize hayırlar getirir.”

 

Anne Şehnaz Uğur ise doğumun yeni yıla girerken gerçekleşmesinin kendileri için sürpriz olduğunu ifade ederek, Bakan Kaya ve Vali Şahin'e teşekkür etti.
 

Sağlık memuru olarak görev yaptığını belirten Uğur, "İlk kez anne oluyorum. Çok güzel ve farklı bir duygu." dedi.

 

Sonraki Sayfa: ''Sizinle gurur duyuyoruz. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışındaki tüm askerlerimiz için dua ediyoruz”

Önceki Sayfa : İstanbul'daki hain terör saldırısı